Trwa ładowanie...

Do Serocka statkiem tylko z Żerania

ZTM uruchamia bezpłatny autobus dowożący do śluzy

Do Serocka statkiem tylko z Żerania
d13xbc2
d13xbc2

- Wisła znów spłatała psikusa miłośnikom wypoczynku na wodzie. Zwłaszcza tym, którzy chcą się wybrać w najbliższy weekend na rejs wycieczkowy do Serocka. Z powodu zbyt niskiego poziomu wody statek będzie wypływał z Żerania - poinformował WawaLove.pl Igor Krajnow z Zarządu Transportu Miejskiego .

Poziom wody w Wiśle jest tak niski, że statek nie mógłby przepłynąć przez próg w żerańskiej śluzie. Dlatego w czasie najbliższych rejsów, czyli w piątek 10 lipca, sobotę 11 lipca i w niedzielę 12 lipca będzie zabierał pasażerów do Serocka z Żerania. Czekać będzie na nich już poza śluzą, w okolicach przystanku autobusowego Zakłady Zbożowe 02 na ul. Płochocińskiej.

Pasażerowie, którzy mają wykupione bilety na rejsy w tych dniach, zostaną dowiezieni na Żerań bezpłatnym autobusem. Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Torwar 07 (na pętli) o godz. 9.00.

Rejsy także będą się kończyły na Żeraniu. Pasażerowie stamtąd również zostaną bezpłatnie dowiezieni na Torwar. Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Zakłady Zbożowe 02 ok. godz. 17.45. W drodze powrotnej autobus będzie się dodatkowo zatrzymywał na przystankach: Żerań FSO 03 oraz Most Gdański 01.

d13xbc2

Wczesniej ZTM zawiesił - do odwołania - kursowanie promu Słonka, który pływa między Cyplem Czerniakowskim a Saską Kępą.

d13xbc2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13xbc2
Więcej tematów