Trwa ładowanie...

Dni otwarte w Kancelarii Premiera

Bohaterem wydarzenia będzie Władysław Bartoszewski.

Dni otwarte w Kancelarii Premiera
d1nlbxm
d1nlbxm

Chcesz zobaczyć, gdzie na co dzień pracuje premier? Podczas Dni Otwartych goście będą mogli zwiedzić m.in. gabinet szefowej rządu, a także sale, w których przyjmowane są zagraniczne delegacje.

Już niebawem każdy będzie mógł zwiedzić zabytkowe wnętrza Kancelarii Premiera. Podczas wrześniowych Dni Otwartych w Kancelarii Premiera będzie można także obejrzeć wystawę „Bartoszewski 1922 – 2015 Więcej niż przyzwoitość”. To opowieść o świadku historii i dwudziestowiecznej Polsce. O niezwykłym człowieku, który mówił dużo i mądrze. O poczuciu humoru, które pozwalało budować mosty między narodami.

Plan zwiedzania:

- 18 września 2015 (piątek), godz. 18:00 – 21:00,
- 19-20 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00,
- 26-27 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00.

Zbliżającym się Dniom Otwartym towarzyszy wyjątkowa akcja Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego. Z nadesłanych przez internautów zdjęć zostanie stworzona mozaika przedstawiającą Władysława Bartoszewskiego. Gotowy portret będzie można zobaczyć podczas Dni Otwartych. Zostanie on także opublikowany na stronie dniotwarte.premier.gov.pl, tak aby każdy mógł odnaleźć na mozaice swoje zdjęcie.

d1nlbxm

Wszystkich, którzy wybierają się na Dni Otwarte, organizatorzy proszą o zabranie dokumentu ze zdjęciem. 30-osobowe grupy będą wchodzić do Kancelarii co pół godziny. Trasa zwiedzania jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

d1nlbxm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nlbxm
Więcej tematów