Trwa ładowanie...

Czeski Przegląd Filmowy. Bilety po 7 zł!

Przegląd najlepszych filmów czeskich z ostatnich lat oraz klasykę kina naszych południowych sąsiadów

Czeski Przegląd Filmowy. Bilety po 7 zł!
d3d2qqn
d3d2qqn

Kino Praha i Czeskie Centrum zapraszają na Czeski Przegląd Filmowy Praga/Praha, który odbędzie się w dniach 14–16 czerwca. „Zapraszamy na przegląd najlepszych filmów czeskich z ostatnich lat oraz klasykę kina naszych południowych sąsiadów” – zachęcają organizatorzy.

Bilety kosztują 7 zł. Przegląd rozpocznie się 14 czerwca w NOC PRAGI i potrwa przez cały weekend. Festiwal otworzy film „Miłość między kroplami deszczu” (Láska mezi kapkami deště), reż. Karela Kachyňa z 1979 – będzie to pierwszy premierowy pokaz w Polsce. Wszyscy miłośnicy filmu na pewno wyjdą z kina usatysfakcjonwani. Na dużym ekranie pojawią się bowiem tytuły docenione zarówno przez krytyków filmowych na festiwalach, jak i przez publiczność. Organizatorzy zapraszają również na turystykę filmową, czyli podróż śladami bohaterów czeskich filmów. Przed wybranymi pokazami CzechTourism opowie o miejscach, w których osadzona została fabuła prezentowanych filmów.

W programie pojawią się następujące tytuły: „Miłość między kroplami deszczu”, „Jazda”, „Pociągi pod specjalnym nadzorem”, „Młode wino”, „Mężczyzna idealny”, „Rok diabła”, „Postrzyżyny”, „Wycieczkowicze” „Guzikowcy”, „Jedna ręka nie klaszcze”.

Kino Praha znajduje się przy Jagiellońskiej 26.


d3d2qqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d2qqn
Więcej tematów