Trwa ładowanie...

Brutalnie pobili w Centrum

Za brak papierosa

Brutalnie pobili w Centrum
d2tjp1h
d2tjp1h

Do tego zdarzenia doszło nieopodal Pałacu Kultury i Nauki. Cztery, nieznające się wcześniej osoby piły nocą alkohol w parku przy PKiN-ie . Wódkę "zasponsorował" mężczyzna, który akurat tędy wracał z pracy.

Około 3:00 nad ranem, kiedy skończyła się już wódka, jeden z „biesiadników” poprosił pokrzywdzonego o papierosa. Mężczyzna nie pali, więc powiedział, że nie ma papierosów. Wtedy - jak wynika z relacji policji -jedna z osób, która piła z nim alkohol rzuciła się na niego z pięściami, uderzając i kopiąc swoją ofiarę po całym ciele. Po chwili dołączyli do niego pozostali uczestnicy libacji.****

Kiedy napadnięty mężczyzna nie miał się już sił bronić napastnicy wyciągnęli mu z kieszeni spodni portfel z gotówką w wysokości 400 złotych oraz telefon. Po czym uciekli.

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego po krótkiej penetracji terenu zatrzymali trzy osoby podejrzewane o popełnienie tego przestępstwa. 43-letni Jarosław M., 45-letni Ryszard K. i 26-letni Karol Ł. usłyszeli zarzut rozboju. Kodeks karny przewiduje za to nawet 12 lat pozbawienia wolności.

d2tjp1h

Na wniosek policjantów ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu całej trójki na trzy miesiące.

d2tjp1h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tjp1h
Więcej tematów