Trwa ładowanie...

"Biegnij Warszawo" w niedzielę. Będą utrudnienia!

Na czas trwania imprezy wyłączonych z ruchu kołowego będzie kilkanaście ulic. Jezdnie będą zamykane dla samochodów w miarę przemieszczania się biegaczy.

"Biegnij Warszawo" w niedzielę. Będą utrudnienia!
d4anaor
d4anaor

„Biegnij Warszawo” to coroczny bieg uliczny o długości 10 km. Wraz z przemieszczaniem się uczestników sukcesywnie będą wyłączane z ruchu kolejne ulice. Biegacze wystartują o godz. 12:00 z ul. Czerniakowskiej (na jezdni południowej – w stronę Wilanowa, ulica będzie zamknięta od godz. 8). *Zakończenie imprez planowane jest na godz. 15. *

*Jest to największy masowy bieg w Polsce, w którym w zeszłym roku uczestniczyło ponad 11 tysięcy zawodników. *Biegnij Warszawo, organizowana wcześniej jako Run Warsaw to impreza sportowa promująca zdrowy tryb życia. Jego celem jest wspólne przebiegnięcie ulicami Warszawy dystansu 10 kilometrów w identycznych koszulkach. W tym roku organizator zapowiedział wydanie aż 15 tysięcy pakietów startowych! Każdy z uczestników otrzymuje koszulkę do biegania Nike Dri-Fit.

Trasa „ Biegnij Warszawo ” prowadzi ulicami: Czerniakowska – Chełmska - Jana III Sobieskiego (jezdnia w kierunku centrum) – Spacerowa (jezdnia w kierunku centrum) – Goworka (jezdnia w kierunku centrum) – Puławska – Bagatela - Al. Ujazdowskie – Piękna – Marszałkowska (jezdnia w kierunku Alej Jerozolimskich) – Al. Jerozolimskie (jezdnia w kierunku Pragi)
- Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – J. Matejki – Wiejska – Górnośląska – Myśliwiecka - Łazienkowska.

d4anaor

W ramach imprezy odbędzie się także przemarsz „Maszeruję, kibicuję” ulicami: Szwoleżerów – Agrykola - Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży – Mokotowska – Wilcza - Al. Ujazdowskie – Agrykola – Szwoleżerów – Czerniakowska - Łazienkowska. * *

d4anaor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4anaor
Więcej tematów