Trwa ładowanie...

Biegać za kobietami czy je poznawać?

Wykład tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Biegać za kobietami czy je poznawać?Źródło: Organizator
d1b9gu0
d1b9gu0

Biegać za kobietami czy je poznawać?

Wykład tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

27 lutego 2012 roku, o godzinie 18.30, odbędzie się wykład, na który zaprasza Ethno Cafe Bílý Koníček. Jest to kawiarnia ulokowana w holu Muzeum Etnograficznego na ulicy Kredytowej 1 w Warszawie.

Według badań socjologicznych ufa sobie jeden na 10 Polaków. Wykład pod tytułem „Biegać za kobietami czy je poznawać? O świadomości w relacjach” będzie rozważaniem nad istotą międzyludzkich relacji i nad tym, jak te relacje wyglądają, skoro nie ufamy sobie nawzajem. Kontekstem do przemyśleń będą typowe damsko-męskie gierki i to, jak wpływają one na budowanie niezdrowych relacji w związku. „Wyjście z labiryntu pretensji, oskarżeń, oczekiwań, manipulacji i niespełnionych nadziei istnieje, jest bardzo trudne, ale pewne.

Autorem wykładu będzie [Robert Wyszyński](https://ksiazki.wp.pl/robert-wyszynski-6150229322561665c) (www.wyszynski.co). Jest on prawnikiem z wykształcenia, od wielu lat zajmuje się technikami świadomej komunikacji i współpracy. ###Wstęp na wykład jest darmowy. Do tego w kawiarni serwują jedną z najsmaczniejszych kaw w mieście i świetne [ciasta](https://kuchnia.wp.pl/ciasta-i-desery-6069467755222145c), więc tym bardziej warto wpaść, posłuchać, posilić się.

d1b9gu0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b9gu0
Więcej tematów