Trwa ładowanie...

Bieg Powstania Warszawskiego. Ruszają zapisy

Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 23 lipca.

Bieg Powstania Warszawskiego. Ruszają zapisy
d3g5v9x
d3g5v9x

Jeszcze tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia zapisów do 26. Biegu Powstania Warszawskiego. Rejestracje zawodników rozpoczną się w nocy z 1 na 2 lipca o godz. 00.01. Na biegaczy czeka 10 000 pakietów startowych. Równoległe zapisy prowadzone będą do III Biegu Zdobycia PAST-y.

Tegoroczny Bieg Powstania Warszawskiego odbędzie się w sobotę, 23 lipca. 26. edycja tego biegu zostanie przeprowadzano na atestowanej przez PZLA trasie o dystansie 10 kilometrów. Pierwsi zawodnicy na trasę ruszą o godzinie 21.00. Wcześnie wystartują zawodnicy na wózkach. Wspólny start znajdować się będzie na ul. Bonifraterskiej.

Biegacze do pokonania będą mieli nową trasę prowadzącą ulicami Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskiego Przedmieścia i Karowej. Następnie zawodnicy skręcą w ul. Dobrą, Lipową do Browarnej, Topiel i ul. Kruczkowskiego. Po skręcie w ul. Ludną do Czernikowskiej, a następnie ul. Wilanowską do Wioślarskiej, Wybrzeżem Kościuszkowskim (tunelem) do ul. Krajewskiego, Zakroczymskiej do mety zlokalizowanej na ul. Konwiktorskiej. Z mapą biegu można * zapoznać się tutaj* .

*III Bieg Zdobycia PAST-y *
Bieg na 9. piętro historycznego budynku przy ul. Zielnej 39 od trzech lat towarzyszy Biegowi Powstania Warszawskiego. W Biegu Zdobycia PAST-y będzie mogło wziąć 720 zawodników. Zmagania upamiętniające bohaterstwo powstańców i zaciętość walk, rozpoczną się o godz. 9.00.

Podobnie jak miało to miejsce przy poprzednich biegach z cyklu „Zabiegaj o pamięć” do rejestracji wykorzystywany jest system elektroniczny działający na stronie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Wystarczy założyć profil na stronie Centrum, a planując start w kolejnych biegach należy tylko wpisać swój login i hasło.

d3g5v9x

Rejestracja zawodników do 26. Biegu Powstania Warszawskiego oraz III Biegu Zdobycia PAST-y rozpocznie się w nocy z 1 na 2 lipca o godz. 00.01.

Osobiste zapisy będą prowadzone od 8 lipca w dniach i godzinach pracy biura zawodów w sali im. Sienkiewicza w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej.

Zapisać sie można na dwa sposoby: poprzez stronę www.aktywnawarszawa.waw.pl - znajdziemy tam baner „Rejestracja” lub „Logowanie” lub osobiście, w Biurze Zawodów zlokalizowanym w sali im. Sienkiewicza w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1 (wejście od strony ul. Marszałkowskiej), od 8 lipca, tylko wtedy kiedy limit uczestników nie został wyczerpany.

Rejestracja poprzez stronę trwa nieprzerwanie od noc z 1 na 2 od godz.00.01, aż do wyczerpania limitu miejsc. Pakiety na Bieg Powstania Warszawskiego można odbierać od 8 lipca.

d3g5v9x
d3g5v9x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g5v9x
Więcej tematów