Trwa ładowanie...

Bezpłatny wstęp na baseny w Parku Szczęśliwickim!

Miejsce jest wkomponowane w park, wśród bujnej zieleni, z trawiastymi i brukowanymi plażami, z pomostem wychodzącym na kanałek i łączącym 2 jeziorka

Bezpłatny wstęp na baseny w Parku Szczęśliwickim!
d26huyq
d26huyq

W sobotę 14 czerwca o godz. 9:00 oficjalne otwarcie kompleksu basenów w Parku Szczęśliwickim . Miejsce jest przepięknie wkomponowane w park, wśród bujnej zieleni, z trawiastymi i brukowanymi plażami, z pomostem wychodzącym na kanałek i łączącym 2 jeziorka. Basen jest czynny do godziny 19:00.

Najmłodszych zaprasza mini placyk zabaw. Jest niecka sportowa o wymiarach 25 x 12, 5 m, głębokość 120 do 180 i niecka rekreacyjna w kształcie motyla o długości 24 m (głębokość od 57 do 120 cm), z mostkiem pośrodku oraz z gejzerami i hydromasażem. Dodatkowo zjeżdżalnia o długości 50 m. i brodzik dla dzieci o głębokości od 26 do 36 cm. z grzybkiem wodnym. Woda jest tu w obiegu zamkniętym, filtrowana, dodatkowo uzdatniana, pod stałym, 24 godzinnym nadzorem techników.

Dostępne jest także pełne zaplecze socjalne, natryski, przebieralnie, toalety, szafeczki osobiste, depozyt rzeczy wartościowych, wypożyczalnia leżaków i kawiarnia.

d26huyq

Bezpieczeństwa odpoczywających pilnuje wykwalifikowana kadra ratowników wodnych.

W dniu otwarcia na baseny WSTĘP WOLNY. * Basen w Parku Szczęśliwice* otwarty bedzie w sezonie letnim codziennie w godzinach:* 9:00-19:00*. Cennik

d26huyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26huyq
Więcej tematów