Trwa ładowanie...

Avangarda 9. Cztery dni imprez dla miłośników fantastyki

To jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników fantastyki w Polsce!

Avangarda 9. Cztery dni imprez dla miłośników fantastyki
d3vqxub
d3vqxub

Dzisiaj na Politechnice Warszawskiej startuje jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników fantastyki w Polsce. Dziewiąta edycja konwentu Avangarda odbędzie się w dniach 7-10 sierpnia.

Konwent to nie tylko możliwość wysłuchania interesujących wykładów czy wygrania w konkursie - mówią organizatorzy - Dla wielu osób zainteresowanych fantastyką, grami planszowymi czy RPG jest to możliwość wymiany informacji oraz poznania ludzi, którzy dzielą te same pasje, mogą pomóc w wykonaniu kostiumów, replik, biżuterii etc. Wielu uczestników konwentów poznaje na nich towarzyszy do gier RPG i LARP, wyjazdów ASG, tworzenia zespołów i nie tylko.

Na konwencie spotkamy także pisarzy, grafików, tłumaczy i wydawców najlepszych książek w kraju. W trakcie Avangardy 9 będzie można wziąć także bezpłatny udział w wydarzeniach ulokowanych w Gmachu Głównym Politechniki: Dniach Nauki i Targach Popkultury (udział w reszcie wydarzeń konwentu jest płatny). Ciekawą atrakcją jest też z pewnością Geek Dating, podczas którego będzie można poznać swoją drugą połówkę.

Pełen program imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia .

d3vqxub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vqxub
Więcej tematów