Trwa ładowanie...

„Adoptuj warszawiaka” i poznaj „VIPsiaka”. Startuje kolejna edycja akcji

Uzupełnieniem akcji będzie specjalny mural.

„Adoptuj warszawiaka” i poznaj „VIPsiaka”. Startuje kolejna edycja akcji
depz80j
depz80j

W tym roku Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Na Paluchu” rusza z nowym projektem. W ramach dobrze już znanej mieszkańcom stolicy akcji „Adoptuj warszawiaka” rozpoczną się działania pod nazwą „VIPsiaki polecają się do adopcji”. Kolejna odsłona działań tej kampanii już w poniedziałek, 7 marca.

– „VIPsiaki” – to czworonożni podopieczni naszego Schroniska, którzy wraz z mieszkańcami miasta będą śledzić najciekawsze wydarzenia kulturalne na mapie Warszawy – mówi Henryk Strzelczyk, p.o. dyrektora Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie.

W ubiegłym roku podopiecznych Palucha, czyli psiaki warszawiaki, można było spotkać w wielu charakterystycznych miejscach miasta. W 2016 roku „VIPsiaki” będzie można spotkać między innymi w popularnym i lubianym teatrze, na planie produkcji filmowej, na wernisażu, a także… na sąsiedzkim śniadaniu na trawie.

Podczas akcji „Adoptuj warszawiaka” czworonogi pokazały jak świetnie się czują wśród ruchu, zgiełku i hałasu ulicznego. Teraz będą mogły pokazać, że nie tylko miasto jest im niestraszne. Bezdomne psy ze schroniska odnajdą się świetnie również w ciszy kawiarni, w księgarni czy na koncercie. „VIPsiaki” to zwierzęta wyjątkowe zarówno dla osób o aktywnym trybie życia, jak i tych, którzy wolą ciszę, spokój, letni wernisaż w ogrodach praskich czy dobrą książkę na hamaku.

depz80j

„VIPsiaki” będzie można zobaczyć w wielu uczęszczanych przez mieszkańców miejscach. Będą łatwo rozpoznawalne dzięki charakterystycznym czerwonym chustkom.

Uzupełnieniem akcji będzie specjalny mural. Obraz graffiti będzie realizowany w ramach zawartego porozumienia z Europejska Fundacją Kultury Miejskiej dotyczącą wzajemnej współpracy przy organizacji Festiwalu Graffiti. W jego ramach na ścianach „patelni” przy wejściu do stacji metra Centrum powstanie seria sprayowych dzieł. „Pieski mural” będzie malowany od 7 do 11 marca.

depz80j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
depz80j
Więcej tematów