Trwa ładowanie...

7 lutego kolejna bezpłatna wymienialnia książek

Na Bukklub zaprasza Galeria Kordegarda. Wstęp wolny!

7 lutego kolejna bezpłatna wymienialnia książek
d49wo1y
d49wo1y

W sobotę 7 lutego 2015 roku, w godzinach 16:00-18:00, po raz kolejny odbędzie się cykliczna wymienialnia książek. Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. W zamian można zabrać inną książkę do domu.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego.

Pamiętajcie, że wymieniając książki, dajemy im nowe życie, przywracamy je światu, pozwalając na nowo być czytanymi. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie.

d49wo1y

Akcja promuje czytelnictwo i nawiązuje do historycznej funkcji budynku Galerii Kordegarda, w którym od 1857 roku mieścił się skład książek i nut Gebethner i Wolff.

Gdzie: Galeria Kordegarda, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17

Kiedy: 7 lutego (sobota) 2015 r. w godz. 16:00-18:00

Udział bezpłatny.

d49wo1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49wo1y
Więcej tematów