Trwa ładowanie...

3D na fasadzie Pałacu w Wilanowie! (wideo)

Mapping 3D, koncert, zaręczyny na wysokości. Moc walentynkowych atrakcji!

3D na fasadzie Pałacu w Wilanowie! (wideo)
d35otyf
d35otyf

Kto nie widział wcześniej wizualizacji 3D na fasadzie wilanowskiego Pałacu, będzie miał okazję obejrzeć ją w Walentynki. Już w najbliższy czwartek 14 lutego, z okazji Święta Zakochanych Wilanów przygotował mapping 3D oraz dużo innych atrakcji dla mieszkańców Warszawy.

Wilanowski mostek nad Potokiem Służewieckim stanie się „Mostem Zakochanych“, będzie można posłuchać największych przebojów Marka Kościkiewicza, zaręczyć się wysoko, pod gwiazdami, a także wygrać romantyczny weekend lub kolację, pisząc piękny list miłosny lub zabrać ukochaną w romantyczną przejażdżkę bryczką po królewskim Wilanowie.

14 lutego o godz. 18.00. ruszy projekt „Mostek Zakochanych”. Mostek przy Plaży Wilanów (zbieg al. Wilanowskiej i ul. Przyczółkowej) stanie się pierwszym w Polsce Mostkiem Zakochanych. Zakochani, na wzór tych w Rzymie, będą mogli zawiesić na nim kłódki miłości. Kłódki będa czekać na zakochanych na miejscu.

O godz. 18.45. odbędą się pierwsze Wilanowskie Zaręczyny. Niepowtarzalne, bo na wysokości prawie 50 metrów. To jedyna taka okazja, żeby poprosić o rękę swoją ukochaną w ten, nietypowy sposób. Każdy kto chciałby wziąć udział w takich zaręczynach, może wziąć udział w specjalnym konkursie przygotowanym przez Gazetę Wilanowską - szczegóły TUTAJ (plik PDF). Wygrane pary będą mogły się zaręczyć w koszu zawieszonym na wysokości 50 metrów (z widokiem na Wilanów) oraz wyjechać na romantyczny weekend do luksusowego hotelu w Giżycku.

O godz. 19.00. rozpocznie się koncert „Naucz się kochać”, na który zaprasza założyciel zespołu De Mono i mieszkaniec Wilanowa Marek Kościkiewicz. Będzie można usłyszeć największe przeboje Marka napisane dla DeMono i innych artystów, a wśród nich „Kochać inaczej“, „Ona jest ze snu“ lub „Kamień i aksamit“. Będzie energetycznie i romantycznie. Zaśpiewają m.in. Antek Smykiewicz i Vika. Koncert odbędzie się na Plaży Wilanowskiej, przy Mostku Zakochanych.

d35otyf

O godz. 19.45. odbędą się drugie Wilanowskie Zaręczyny.

O godz. 20.00. „Serdeczny” pokaz sztucznych ogni i Milonga (tango) przy muzyce na żywo w Cukierni Królewskiej.

Na koniec wieczoru o godz. 20.30 mapping 3D na fasadzie Pałacu w Wilanowie oraz „zaloty” w Labiryncie Światła przy Oranżerii Pałacowej.

Ponadto Wilanów zaprasza na przejażdżki dla zakochanych bryczkami po królewskim Wilanowie, atelier fotograficzne w plenerze i kilka innych atrakcji.

Wideo: zobaczcie jak wyglądał pokaz3D wWilanowie

d35otyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35otyf
Więcej tematów