Trwa ładowanie...

25 nowych tras na Lotnisku Chopina w 2016 roku

Kilka innych czeka jeszcze na oficjalne ogłoszenie.

25 nowych tras na Lotnisku Chopina w 2016 roku
d1kzoo0
d1kzoo0

Port lotniczy na Okęciu poszerza swoją ofertę połączeń. Najwięcej z nich uruchomi LOT, który już ogłosił otwarcie w 2016 roku, 18 nowych tras. Szczegóły destynacji prezentują się następująco:

- od 1 stycznia połączenia do: Dusseldorfu (11 lotów tygodniowo), Erywania (3 raz tygodniowo), Zurychu (10 lotów tygodniowo);

- od 2 stycznia połączenia do: Barcelony (4 razy w tygodniu), Belgradu (3 razy w tygodniu), Kiszyniowa (3 razy w tygodniu), Kluż-Napoki (4 razy w tygodniu) i Zagrzebia (4 razy w tygodniu);

- od 13 stycznia połączenie do Tokio (3 razy w tygodniu);

- od 21 stycznia połączenie do Wenecji (3 razy w tygodniu).

d1kzoo0

Ponadto LOT zwiększy częstotliwość rejsów z Warszawy do: Szczecina, Kijowa oraz Tel Awiwu. Kolejne loty będą systematycznie uruchamiane w marcu i kwietniu. Stałe rozwijanie siatki połączeń na Lotnisku Chopina planuje również Wizzair. Węgierski przewoźnik uruchomi m.in. nowe destynacje do: Aberdeen, Bari i Bristolu. Ponadto zwiększy częstotliwość rejsów cieszących się największą popularnością ze strony stołecznych pasażerów (do Londynu, Sztokholmu czy Budapesztu).

- Tak duża liczba nowych tras i połączeń daje uzasadnioną nadzieję na kolejny rekordowy wynik Lotniska Chopina. O ile w 2015 r. po raz pierwszy przekraczamy granicę 11 milionów, o tyle w 2016 - o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego - obsłużymy około 12 milionów pasażerów. To stawia Lotnisko Chopina na pierwszym miejscu wśród lotnisk w Europie Środkowo-Wschodniej i gwarantuje pasażerom z całego regionu wygodne połączenia z całym światem - mówi Michał Kaczmarzyk, dyrektor Lotniska Chopina. Ze szczegółami wszystkich zmian można zapoznać się tutaj .

d1kzoo0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kzoo0
Więcej tematów