RegionalneWarszawa25. Bieg Powstania Warszawskiego - trwają zapisy

25. Bieg Powstania Warszawskiego - trwają zapisy

25. Bieg Powstania Warszawskiego - trwają zapisy

29.06.2015 17:30

Wciąż trwają zapisy na to wydarzenie, w którym będzie mogło wziąć udział 10 000 biegaczy. Limit osób startujących w II Biegu Zdobycia PAST-y został już osiągnięty

Już tylko niespełna miesiąc dzieli nas od 25. Biegu Powstania Warszawskiego, który w tym roku odbędzie się w sobotę, 25 lipca. Dla uczestników przygotowano 10 000 pakietów startowych. Zawodnicy, którzy zdecydują się na dystans 5 km wyruszą o godz. 20.40 z ul. Konwiktorskiej. Uczestnicy biegnący na 10 km wystartują o godz. 21.00 z ul. Bonifraterskiej. Wspólna dla obu dystansów meta zostanie zlokalizowana na ul. Konwiktorskiej.

Wszyscy biegacze pokonają trasę, która prowadzi ul. Bonifraterską, ul. Miodową do Krakowskiego Przedmieścia, ul. Karową, ul. Wybrzeże Gdańskie oraz ul. Sanguszki, aż do mety na ul. Konwiktorskiej. Uczestnicy przed startem muszą dokonać wyboru dystansu. Zawodnicy już w trakcie zapisów deklarują dystans 5 km (1 pętla) lub 10 km (2 pętle), którego nie będzie można zmienić w trakcie biegu.

Jak można się zapisać?

- poprzez stronę www.aktywnawarszawa.waw.pl (widoczny w górnej części strony baner „Rejestracja” lub „Logowanie”). Rejestracja poprzez stronę trwa nieprzerwanie od 27 czerwca, aż do wyczerpania limitu miejsc.
- osobiście w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki, plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej, w godzinach pracy Biura Zawodów, tylko wtedy kiedy limit uczestników nie został wyczerpany.

II Bieg Zdobycia PAST-y
Podobnie jak w roku ubiegłym, Biegowi Powstania Warszawskiego towarzyszyć będzie Bieg Zdobycia PAST-y. Będzie to II edycja tego wydarzenia. Zadaniem zawodników, którzy wystartują 25 lipca, o godz. 9.00, będzie wbiegnięcie na 9 piętro historycznego budynku przy ul. Zielnej 39.
W tym roku weźmie w nim udział 710 sportowców. Zainteresowanie tym biegiem było tak duże, że w ciągu niespełna dwóch dni limit ten został osiągnięty.

Pakiety startowe na Bieg Powstania Warszawskiego można odbierać od 9 lipca w Biurze Zawodów w Sali im. Stefana Kisielewskiego w Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1,wejście od strony ul. Marszałkowskiej). Uczestnicy w pakiecie znajdą numer startowy, agrafki do jego przypięcia i pamiątkową koszulkę techniczną firmy ASICS, a po ukończeniu biegu pamiątkowy medal, napój AA Drink, posiłek regeneracyjny i pamiątkowy dyplom do pobrania ze strony internetowej. Szczegółowe informacje dotyczące biegu można znaleźć na stronie: www.aktywnawarszawa.waw.pl .

Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także