Trwa ładowanie...

2. Tydzień Filmów Tureckich

Między 23 a 30 kwietnia pokazane zostaną wybitne przykłady kina tureckiego, nagradzane na międzynarodowych festiwalach

2. Tydzień Filmów Tureckich
d1ftpll
d1ftpll

Tureckie kino znowu zawita do Warszawy! Na program 2. Tygodnia Filmów Tureckich składa się piętnaście filmów, od komedii po dramaty. Podczas czterech seansów dziennie pokazane zostaną wybitne przykłady kina tureckiego, nagradzane na międzynarodowych festiwalach.

  1. Tydzień Filmów Tureckich i Market Filmowy organizowany przez Towarzystwo Kultury i Sztuki Latarnia Magiczna (BFKS) we współpracy z Ministerstwem Kultury i Turystyki oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych Republiki Tureckiej odbędzie się między 23 a 30 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Kinotece.

Wybranym projekcjom towarzyszyć będą spotkania z twórcami: reżyserami i aktorami. Ponadto podczas trwania wydarzenia będą reprezentować Turcję w Warszawie producenci, dystrybutorzy, teoretycy filmu, przedstawiciele Tureckiego Ministerstwa Kultury i Turystyki oraz członkowie BFKS.

Bilety w cenie:
15 zł normalny
13 zł z kartą Kinoteka Klub
Bilety do nabycia w kasach kina oraz poprzez stronę internetową.Brak możliwości rezerwacji miejsc. Wszystkie filmy będą wyświetlane z napisami polskimi. Niektóre mają dodatkowe napisy w języku angielskim.

d1ftpll

Pełny program festiwalu na stronie kina .

d1ftpll
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ftpll
Więcej tematów