Trwa ładowanie...

14-latek wpadł pod pociąg. Oddaj krew i ratuj życie chłopca

Krew można oddać w kilku miejscach w Warszawie, m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w punktach krwiodawstwa na Saskiej Kępie oraz przy ul. Lindleya

14-latek wpadł pod pociąg. Oddaj krew i ratuj życie chłopca
d31xkti
d31xkti

14-letni Błażej Cymerman jadąc rowerem na trening wpadł pod pociąg. W wyniku wypadku stracił obie nogi. Jego stan jest bardzo poważny. Serwis krwiodawcy.org apeluje o oddawanie krwi dla syna byłego piłkarza Legii Warszawa. Jak informują organizatorzy, liczy się każda grupa krwi. Krew można oddać w kilku miejscach w Warszawie, m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w punktach krwiodawstwa na Saskiej Kępie oraz przy ul. Lindleya.

Do zdarzenia doszło 11 października. "14-letni chłopiec jadąc rowerem na trening do Józefowa wpadł pod pociąg. Jest w ciężkim stanie - stracił obie nogi i pilnie potrzebna jest krew - każda grupa, bo będzie z niej robione osocze dla chłopca.Jeżeli ktoś może prośba o oddanie krwi na rzecz chłopca. Pamiętajcie o poinformowaniu obsługi medycznej, że krew przeznaczacie “Dla Błażeja Cymermana ze szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie” - czytamy na Facebooku organizacji krwiodawcy.org.

W Warszawie krew można oddawać w wielu punktach. Tutaj pełna lista .

Oddając krew należy zaznaczyć, że ma trafić ona do Błażeja Cymermana, numer pesel: 02251501956.

d31xkti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31xkti
Więcej tematów