Trwa ładowanie...

1 października rusza sprzedaż biletów na Warsaw Film Festival!

W programie Festiwalu ponad sto nowych, premierowych filmów pełnometrażowych z całego świata!

1 października rusza sprzedaż biletów na Warsaw Film Festival!
d49evhn
d49evhn

Odbywający się od roku 1985 Warszawski Festiwal Filmowy jest jednym z czołowych wydarzeń filmowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Jako pierwszy festiwal filmów fabularnych w Polsce otrzymał akredytację Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Producentów Filmowych, uznawaną powszechnie za międzynarodowy znak najwyższej jakości wśród imprez filmowych. W 2009 roku FIAPF zaliczyła Warszawski Festiwal Filmowy do elitarnej kategorii „międzynarodowych festiwali konkursowych”. Tym samym festiwal w Warszawie dołączył do grupy czternastu czołowych światowych festiwali – w Cannes, Berlinie, Wenecji, San Sebastian, Locarno, Karlowych Warach, Tokio, Mar del Plata, Moskwie, Montrealu, Szanghaju, Kairze i Goa.

W programie Festiwalu znajduje się ponad sto nowych, premierowych filmów pełnometrażowych z całego świata, które są prezentowane w kinach położonych w ścisłym centrum Warszawy. Wśród gości prezentujących swoje filmy na Festiwalu byli m.in. Wim Wenders, Sir Alan Parker, Volker Schlöendorff, Michael Haneke, Ari Folman, Peter Greenaway, Priit Pärn, Amos Gitai, Jim Stark, Julian Temple, Krzysztof Kieślowski, Andrzej Wajda, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Jerzy Skolimowski.

Pełny program tegorocznej - trzydziestej już - edyzji festiwalu, możecie zobaczyć na stronie www.wff.pl .

W środę 1 października rozpocznie się przedsprzedaż biletów na 30. WFF w Kinotece (PKiN, pl. Defilad). Potrwa ona do czwartku 9 października. Bilety będzie można kupić w godzinach od 11.00 do 20.00.

d49evhn

W przedsprzedaży można kupić bilety na dowolnie wybrane seanse. Zamówienia na bilety będą przyjmowane na specjalnych drukach i realizowane w kolejności zgłoszeń.**

Po rozpoczęciu 30. WFF czyli od 10 października przedsprzedaż (tylko bilety na dni następne) będzie kontynuowana w Kinotece (w godzinach 9.00 – 21.30) i Multikinie Złote Tarasy (w godzinach 11.00 – 21.30).

Ceny biletów pozostają bez zmian. Bilety na seanse rozpoczynające się o godzinie 16:00 lub później będą kosztowały 18 złotych, a 12 złotych na seanse wcześniejsze oraz na Rodzinny Weekend Filmowy.

Kina festiwalowe:
KINOTEKA - PKiN (wejście od strony południowej) - 5 sal - seanse od godziny 9.30 do północy
MULTIKINO ZŁOTE TARASY - ulica Złota 59 - 4 sale - seanse od godziny 11.30 do północy

d49evhn
d49evhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49evhn
Więcej tematów