Trwa ładowanie...
df9zu0n

Warszawa: Napadł na bezbronną kobietę. Okazał się recydywistą - siedział już za zabójstwo. Został zatrzymany

Policjanci z dzielnicy Wola w Warszawie zatrzymali 48-letniego mężczyznę za usiłowanie rozboju. Trafił do aresztu na trzy miesiące. Okazuje się, że to nie pierwsze jego przestępstwo - dwa lata wcześniej wyszedł z więzienia po odbyciu kary pozbawienia wolności za zabójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa: Napadł na bezbronną kobietę. Okazał się recydywistą - siedział już za zabójstwo. Został zatrzymany
Warszawa: Napadł na bezbronną kobietę. Okazał się recydywistą - siedział już za zabójstwo. Został zatrzymany (Policja)
df9zu0n

48-letni Jacek J. napadł na kobietę na jednym z osiedli na warszawskiej Woli. Uderzył ją w twarz i zażądał od niej pieniędzy. Inny mężczyzna, który widział całą sytuację, od razu zareagował i spłoszył napastnika.

Dalej została powiadomiona policja. Na miejscu ustalono okoliczności sprawy i rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później policjanci zauważyli go na jednej z ulic, jak przyspiesza kroku na ich widok. Od razu ruszyli za nim i go zatrzymali.

Okazało się, że 48-latek był już notowany - w grudniu 2016 roku wyszedł z więzienia po odsiedzeniu kary 12 lat pozbawienia wolności za zabójstwo. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zgromadzili materiał procesowy. Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania rozboju w warunkach recydywy.

Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego wobec 48-latka i decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

df9zu0n

Podziel się opinią

Share

df9zu0n

df9zu0n
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów