Trwa ładowanie...
d1scdhh

Warmińsko-mazurskie: Dwóch mężczyzn postrzelono na ulicy w Elblągu

Dwóch młodych mężczyzn zostało rannych w strzelaninie, do której doszło w środę po południu w Elblągu - poinformowała policja. Z ranami postrzałowymi nóg zostali odwiezieni do szpitala.
Share
Warmińsko-mazurskie: Dwóch mężczyzn postrzelono na ulicy w Elblągu
Źródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
d1scdhh

Jak potwierdza elbląskia policja, do strzelaniny doszło po południu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Na parkingu, gdzie doszło do zdarzenia, pracują technicy policyjni, którzy ustalają przyczyny i szczegóły zdarzenia. Zabezpieczono między innymi siekierę.

Jak poinformował Wirtualną Polskę podkom. Krzysztof Nowacki z Biura Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, w wyniku strzelaniny ranni zostali dwaj bracia. Zostali już przetransportowani do pobliskiego szpitala i objęci policyjną ochroną. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nowacki w rozmowie z WP, zdementował wcześniejsze doniesienia, jakie pojawiły się w lokalnych mediach, że jedną z osób postrzelonych był policjant.

d1scdhh

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w kierunku mężczyzn oddano strzały z broni palnej, natomiast ranni najprawdopodobniej nie byli uzbrojeni. Obaj byli w przeszłości karani za przestępstwa przeciwko mieniu.

Policja podejrzewa, że postrzelenie mężczyzn mogło mieć charakter porachunków przestępczych. Na razie nikogo w tej sprawie nie zatrzymano.

- Szukamy sprawcy tego zdarzenia, ustalamy, gdzie przebywa i próbujemy go zatrzymać - powiedział Nowacki.

d1scdhh

Podziel się opinią

Share
d1scdhh
d1scdhh
Więcej tematów