Trwa ładowanie...
lubliniec

Wandal zniszczył witrynę sklepową. Chwilę później spotkała go kara

Chuligan postanowił wybić szybę jednej z witryn sklepowych w Lublińcu. Nie zważał na porę dnia i obecność przechodniów. Gdy zakończył swoje dzieło i chciał uciec, niespodziewanie dopadła go karma. Wpadł pod samochód.

Share
Wandal zniszczył witrynę sklepową. Chwilę później spotkała go kara
Źródło: Youtube.com, Fot: Grzegorz Dyla
d13ilgv

Na nagraniu z monitoringu widać, jak około godziny 14:00, mężczyzna w dresie podchodzi do sklepowej witryny i zaczyna tłuc ją ręką. Chwilę później zaczepia go przechodzień, który prawdopodobnie próbuje przemówić bandycie do rozsądku, jednak ten tylko robi sie jeszcze bardziej agresywny - przegania przechodnia i wraca do wybijania szyby. Kiedy kończy, wybiega szybko na ulicę, prosto pod koła przejeżdżającego samochodu. Nagranie kończy się pokazując jak nieprzytomnemu mężczyźnie próbują pomóc przechodnie.

Z ustaleń reporterów TVN24 wynika, że mężczyzna ma 27 lat i był już notowany przez policję za inne rozboje. Jak poinformowała rzeczniczka policji w Lublińcu, nie był jeszcze przesłuchiwany. Aktualnie przebywa w szpitalu z obrażeniami nóg. Jegu życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z relacji właściciela sklepu wynika, że to nie pierwszy raz, gdy mężczyzna wybija szybę w jego sklepie. Za pierwszym razem szybę wybijał o wiele bardziej finezyjnie niż tylko przy użyciu rąk - wykorzystał do tego celu cegłę.

Policja jest w trakcie ustalania czy 27-latek jest poczytalny. Potwierdzą to dopiero biegli psychiatrzy.

Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

Źródło: TVN24

d13ilgv

Podziel się opinią

Share
d13ilgv
d13ilgv
Więcej tematów