Trwa ładowanie...
d3es8tu
d3es8tu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wałęsa: w innych czasach Rakowski byłby wielkim człowiekiem

Lech Wałęsa uważa, że gdyby Mieczysław Rakowski żył w innych czasach to byłby "wielkim człowiekiem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3es8tu

- Po pierwsze - wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Po drugie - on należał do pokolenia nieszczęśliwych czasów. Gdyby żył w innych czasach to byłby wielkim człowiekiem, dlatego, że miał jakiś hart i zacięcie - powiedział Lech Wałęsa.

Zdaniem b. prezydenta, Rakowski jednakże "za długo wierzył w ideały komunistyczne". - I potem ciężko mu się było cofnąć - dodał.

Mieczysław Rakowski - historyk i dziennikarz, premier w latach 1988-89, ostatni I sekretarz KC PZPR, założyciel i wieloletni redaktor naczelny tygodnika "Polityka" w czasach PRL, zmarł w sobotę, po ciężkiej chorobie, w wieku 82 lat.

d3es8tu

Podziel się opinią

Share

d3es8tu

d3es8tu
Więcej tematów