Trwa ładowanie...

Walentynki 2019: prezent dla ukochanej z okazji Dnia Zakochanych. Co podarować 14 lutego ukochanej kobiecie?

Walentynki 2019: prezenty dla ukochanej z okazji Dnia Zakochanych. Sprawdź nasze propozycje na podarunki dla niej i zaskocz wybrankę 14 lutego.

Share
Walentynki 2019: prezent dla ukochanej z okazji Dnia Zakochanych. Co podarować 14 lutego ukochanej kobiecie?Źródło: iStock.com
d3npd8c

Walentynki 2019 – prezent dla ukochanej

Dziś obchodzimy Walentynki. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Barometr Providenta, w tym roku święto zakochanych zamierza obchodzić 39% Polaków. Ciekawy jest fakt, że chęć świętowania Walentynek zadeklarowała co druga osoba z wykształceniem wyższym i jedynie co czwarta z podstawowym lub zawodowym. Przez niektórych dzień ten jest postrzegany jako wydarzenie typowo komercyjne, na którym korzystają restauracje, kina oraz galerie handlowe. Nie można jednak zaprzeczyć, że miłe podarunki dostarczają radości wielu parom. Specjalnie dla panów, którzy nie zdążyli przygotować niespodzianki dla swoich wybranek, przygotowaliśmy listę pomysłów.

Spersonalizowana biżuteria – nie da się ukryć, że kobiety uwielbiają błyskotki. Delikatna zawieszka czy srebrna bransoletka to uniwersalny prezent na Walentynki, który powinien przypaść do gustu każdej kobiecie. Jeżeli jednak chcesz uczynić biżuterię wyjątkową, zatroszcz się o detal, dzięki któremu na dłużej utkwi jej w pamięci. Dobrym pomysłem będzie grawer z istotną dla was datą lub powiedzeniem.

Album ze wspólnymi zdjęciami – to idealne rozwiązanie dla romantyków. W ten sposób możesz pokazać ukochanej swoją wrażliwą stronę. Dobierz fotografie kojarzące się z istotnym dla was wydarzeniem, takim jak pierwsza randka czy wspólne wakacje. Dopisz również odpowiednie komentarze np. nawiązujące do wspomnień i skojarzeń z danym zdjęciem.

d3npd8c

*Przedłużenie Walentynek *– a co gdyby przedłużyć święto zakochanych o cały weekend? Zaskocz ukochaną propozycją wspólnego wyjazdu. Kilka dni w domku nad jeziorem albo romantyczna noc w położonym w innym mieście hotelu pomoże wam przerwać rutynę. Walentynki to idealny czas na tego typu wyjazd.

Wartościowa książka – kupując kobiecie konkretną pozycję literacką, masz szansę pokazać, że zwracasz uwagę na jej zainteresowania. Dobrze, jeżeli również je podzielasz. Spróbuj wybrać lekturę, którą sam już czytałeś i o której będziecie mogli później porozmawiać.

Własnoręcznie przygotowana kolacja – takim rozwiązaniem z pewnością zaimponujesz partnerce. Zobaczy, że nie szukasz drogi na skróty i jesteś gotowy włożyć więcej wysiłku, aby ją zadowolić. Pamiętaj jednak, że ważną rolę odgrywa najmniejszy detal. Zadbaj o wyprasowany obrus, ładną zastawę i zapachowe świece. Dla niej to będą na pewno niezapomniane Walentynki.

d3npd8c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3npd8c
d3npd8c
Więcej tematów