Trwa ładowanie...

Waldemar Pawlak wynajął Stadion Narodowy za przysłowiową złotówkę?

Zbliżają się wybory na prezesa PSL oraz szefa Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Jak donosi "Super Express" wygląda na to, że Waldemar Pawlak już teraz postanowił zadbać o partyjny elektorat i poparcie. W najbliższą sobotę kilkadziesiąt tysięcy strażaków będzie się bawić na wynajętym za przysłowiową złotówkę Stadionie Narodowym.

Share
Waldemar Pawlak wynajął Stadion Narodowy za przysłowiową złotówkę?
Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d4egxrc

Do Warszawy zjedzie się 50 tys. strażaków z całej Polski. Będą również ich rodziny i zaproszeni goście. Zaplanowano m.in. koncerty i pokazy. Jak czytamy w "SE", "niektórzy sądzą, że impreza organizowana jest po to, żeby lider PSL już teraz zapewnił sobie poparcie przed jesienną rywalizacją o fotel szefa ludowców i wrześniowymi wyborami przywódcy strażaków".

Imprezę organizuje Fundacja "Edura" (Edukacja i Technika Ratownictwa), w której zasiadają emerytowani strażacy. Jeszcze w środę trwały negocjacje w sprawie kosztu wynajęcia Narodowego na imprezę, ale jak powiedział "SE" prezes fundacji Janusz Jędrzejczyk, będzie to niewielka kwota. - Wszystko zmierza do tego, że będzie to przysłowiowa złotówka - mówi Jędrzejczyk.

d4egxrc

Podziel się opinią

Share
d4egxrc
d4egxrc
Więcej tematów