Trwa ładowanie...
d3jmqc7

Wakacyjna wpadka w Wielkopolsce. Miłosne igraszki na wieży widokowej w Świętnie upublicznione

Już za niedługo wieża widokowa w Świętnie (woj. wielkopolskie) może być sławna na całą Polskę przez "wakacyjną wpadkę". Kamery monitoringu uchwyciły moment dwóch par w "intymnej chwili" na turystycznej atrakcji. Następnie nagrania wyciekły do internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świętno. Nagrania z miłosnych igraszek dwóch par wyciekły do internetu
Świętno. Nagrania z miłosnych igraszek dwóch par wyciekły do internetu (UM Wolsztyn)
d3jmqc7

O sprawie jako pierwszy poinformował serwis wolsztyn.naszemiasto.pl. Jak relacjonuje lokalny portal "wakacyjne miłosne uniesienia" par to dwa osobne incydenty, jednak wywołały te same reakcje wśród mieszkańców okolicznych powiatów. Kamery zamontowane na wieży widokowej w Świętnie uchwyciły czyn zabroniony Kodeksem wykroczeń.

Mimo to, że u stóp atrakcji zamontowane są tablice o monitoringu, to jednak spragnione pary miały za nic te ostrzeżenia. Problem pojawił się dopiero w momencie, gdy nagrania zostały upublicznione w sieci. I choć burmistrz Wolsztyna ubolewa, że wideo zostało opublikowane, to musiał oficjalnie zawiadomić organa ścigania.

"Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania. Dla dobra sprawy w chwili obecnej nie możemy udzielać żadnych innych informacji. Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości. O dalszych krokach poinformujemy państwa po zakończeniu czynności prowadzonych przez stosowne organy" - przekazał w komunikacie Wojciech Lis.

d3jmqc7

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie natychmiast zajęła się sprawą - już w piątek śledczy rozpoczęli czynności wyjaśniające. Na razie nie wiadomo, czy śledczym udało się zidentyfikować osoby nagrane przez monitoring, wiadomo jednak że mogą im grozić surowe kary. Zgodnie z prawem "kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: wolsztyn.naszemiasto.pl

Zobacz też: Warszawa wydzielona z Mazowsza? "To bardzo głupi pomysł"

d3jmqc7

Podziel się opinią

Share
d3jmqc7
d3jmqc7