WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W wypadku holownika wojskowego zginęło 10 członków załogi

Dziesięciu członków załogi holownika zginęło, gdy jednostka ta w poniedziałek przewróciła się na bok w stoczni wojskowej w Izmirze - podała turecka agencja Anatolia. Wypadek, którego przyczyny nie są jasne, przeżyło 17 osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Wojskowy holownik TGD Degirmendere przewrócił się podczas opuszczania go na wodę po przeprowadzeniu konserwacji jednostki.

Wojsko poinformowało o wszczęciu dochodzenia.

Polub WP Wiadomości
WP
WP