Trwa ładowanie...

W sieci pojawiło się kolejne nagranie. Biją ją i wyzywają "Przepraszaj na kolanach!"

Do sieci trafiło kolejne nagranie przedstawiające bójkę nastolatek. Dziewczyny biją i wyzywają szkolną "koleżankę". Internauta, który opublikował film twierdzi, że widoczne na nim dziewczyny to uczennice gdańskiego gimnazjum, które w ubiegły czwartek brutalnie napadły na 14-latkę.
Share
W sieci pojawiło się kolejne nagranie. Biją ją i wyzywają "Przepraszaj na kolanach!"
Źródło: screen, Fot: YouTube
d668gna

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym widać, jak grupa nastolatek wyzywa "koleżankę". "Przepraszaj na kolanach. Na kolana, albo ja cię tam położę normalnie!" krzyczy jedna z dziewczyn. "Na kolana! Na kolana!" wtórują jej pozostałe.

Atakowana dziewczyna nie klęka, powtarza w kółko, żeby inne nie dotykały jej, ani nie nagrywały. "Nie pozwalam ci żebyś mnie nagrywała". "A co ty k** możesz?" słyszy w odpowiedzi. Nagle zostaje uderzona w twarz i wywraca się na ziemię. Później, szybko wstaje i odchodzi. Po drodze jest szarpana, ale udaje jej się wyrwać.
"Leci na fejsa!" krzyczy za nią nastolatka filmująca całe zdarzenie.

Internauta, który opublikował wideo twierdzi, że nagranie znalazł na Facebooku, a widoczne na nim dziewczyny to uczennice gdańskiego gimnazjum, które w ostatni czwartek skatowały znajomą ze szkoły. Nagranie z brutalnej napaści pojawiło się w sieci w ostatni piątek i wywołało powszechne oburzenie. Widać na nim, jak grupa dziewczyn znęca się nad nastolatką. Ciągną ją za włosy, biją i kopią po głowie. Wyjaśnieniem zdarzenia zajmuje się policja.

d668gna

Podziel się opinią

Share
d668gna
d668gna
Więcej tematów