Trwa ładowanie...
d1h29o3

W Poznaniu rozpoczynają się targi "FARMA"

W Poznaniu w piątek rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich "FARMA". W targach, które potrwają do niedzieli. Uczestniczyć będą wystawcy z 13 krajów.

Share
d1h29o3

FARMA, to targi adresowane przede wszystkim do rolników. Producenci rolni będą mogli między innymi skorzystać z fachowej konsultacji doradców. Na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni zostanie zaprezentowana pokazowa obora wraz z wyposażeniem, urządzeniami i sprzętem.

Wystawcy przywieźli do Poznania prawie sto nowości - od maszyn po pasze i preparaty weterynaryjne. Targom towarzyszy Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Hodowcy przywieźli swoje najpiękniejsze okazy. Będzie można podziwiać konie, bydło, owce, kozy, zwierzęta futerkowe, drób, strusie, a także: ryby słodkowodne, gołębie i pszczoły. Zwierzęta będzie można zobaczyć także na ekspozycjach narodowych hodowców z Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii oraz Niemiec.

Na FARMĘ przyjechali także producenci owoców i warzyw oraz kwiatów. Na targach nie zabraknie także Pawilonu Regionów, gdzie poszczególne powiaty i województwa będą prezentować ludową kulturę i regionalne specjały.

d1h29o3

Podziel się opinią

Share
d1h29o3
d1h29o3
Więcej tematów