Trwa ładowanie...
d3uh7er
W poniedziałek spotkanie Bronisława Komorowskiego z Andrzejem Dudą
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.TVP

W poniedziałek spotkanie Bronisława Komorowskiego z Andrzejem Dudą

W poniedziałek w Belwederze prezydent Bronisław Komorowski spotka się z prezydentem-elektem Andrzejem Dudą. Prezydentom będą towarzyszyły ich żony - poinformowała Joanna Trzaska-Wieczorek z Kancelarii Prezydenta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3uh7er

Do spotkania dojdzie na zaproszenie Anny i Bronisława Komorowskich. Będzie to pierwsze spotkanie pary prezydenckiej z prezydentem elektem i jego żoną od momentu majowych wyborów prezydenckich.

Prezydent Bronisław Komorowski będzie pełnił swoją funkcję do początkowych dni sierpnia. 6 sierpnia odbędzie się zaprzysiężenie jego następcy - Andrzeja Dudy.

d3uh7er

Z badania CBOS wynika, że z rezultatów wyborów prezydenckich zadowolony jest co trzeci Polak (32 proc.). Co piąty pytany (20 proc.) przyjął je z obojętnością, rozczarowanych jest 16 proc.

Zgodnie z badaniem co trzeci pytany (36 proc.) ma opinię umiarkowaną na temat tego, jakim prezydentem będzie Andrzej Duda - wskazuje bowiem, że będzie to prezydentura ani dobra, ani zła. Pozytywną opinię o przyszłej prezydenturze ma co piąty respondent (7 proc. badanych uważa, że będzie to bardzo dobry prezydent, 13 proc. - że dobry). 21 proc. jest przekonanych, że Duda będzie złym prezydentem, co dziesiąty ankietowany (10 proc.) - że bardzo złym.

d3uh7er

Podziel się opinią

Share

d3uh7er

d3uh7er
Więcej tematów