Trwa ładowanie...
d3ifz7q
d3ifz7q
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W podwoziu samolotu znaleziono zamarznięte ciało

W luku podwozia samolotu amerykańskich linii lotniczych Delta, który przyleciał do japońskiego miasta Narita z Nowego Jorku znaleziono ciało mężczyzny - poinformowała japońska policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ifz7q

Ciało w luku podwozia Boeinga 777 znalazł mechanik, który zgłosił to policji. Mężczyzna miał na sobie jedynie koszulę z długim rękawem i dżinsy. Prawdopodobnie zamarzł; na jego ciele widać było ślady odmrożeń.

Samolotem linii Delta przyleciało 193 pasażerów i członków załogi. Zdaniem policji jest mało prawdopodobne, aby któraś ze znajdujących się na pokładzie osób weszła do luku podwozia. Obecnie funkcjonariusze próbują ustalić tożsamość ofiary.

Wysokość przelotowa samolotów to od 7 do 11 tys. metrów. Na tej wysokości panuje temperatura powietrza od minus 40 do minus 60 stopni Celsjusza.

d3ifz7q

Podziel się opinią

Share

d3ifz7q

d3ifz7q
Więcej tematów