Trwa ładowanie...

W kajdankach i klapkach uciekł z prokuratury. 26-latek wpadł w warsztacie samochodowym

• Policja z Białegostoku zatrzymała uciekiniera z budynku miejscowej prokuratury • Paweł G. ukrywał się w warsztacie mechanicznym swojego znajomego • Uciekinier zgolił zarost oraz zmienił fryzurę obcinając włosy na łyso
Share
W kajdankach i klapkach uciekł z prokuratury. 26-latek wpadł w warsztacie samochodowym
Źródło: Policja
d1zn4k5

Białostoccy policjanci zatrzymali poszukiwanego uciekiniera, który kilka dni temu zbiegł z budynku prokuratury. Mężczyzna w trakcie ucieczki miał założone kajdanki, a na stopach klapki. 26-latek ukrywał się w warsztacie mechanicznym swojego znajomego. Funkcjonariusze zatrzymali również 7 innych osób.

26-leni Paweł G. od momentu ucieczki ukrywał się. Mimo tego mundurowi ustalili, gdzie może on przebywać i wkroczyli do jednego z białostockich warsztatów samochodowych. Zaskoczony mężczyzna próbował uciekać. Jednak został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Okazało się, że w międzyczasie zmienił swój wygląd: zgolił zarost, obciął włosy na łyso oraz zmienił ubranie. Oprócz poszukiwanego funkcjonariusze zatrzymali także 7 innych osób. Policja sprawdza jaka jest ich rola w udzielaniu pomocy ukrywającemu się mężczyźnie.

Za pomoc sprawcy przestępstwa w uniknięciu odpowiedzialności karnej grozi kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

d1zn4k5

Podziel się opinią

Share
d1zn4k5
d1zn4k5
Więcej tematów