Trwa ładowanie...
drzbkco
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Uznany za martwego przebudził się w zakładzie pogrzebowym

Starszy mężczyzna z Lexington (na południu USA), uznany za martwego, przebudził się w torbie na zwłoki w zakładzie pogrzebowym w czasie przygotowań do balsamowania ciała - podały w piątek amerykańskie media.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uznany za martwego przebudził się w zakładzie pogrzebowym
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
drzbkco

Lekarz orzekł zgon 78-letniego Waltera Williamsa w środę wieczorem w jego domu, nie wyczuwając pulsu. Później mężczyznę przewieziono do zakładu pogrzebowego. Ten jednak w czwartek rano przebudził się i zaczął kopać worek, próbując się z niego wydostać.

- Reasumując, nie był martwy - podsumował zdarzenie w lokalnej telewizji właściciel domu pogrzebowego, Byron Porter.

Williamsa natychmiast po przebudzeniu przewieziono do szpitala. Rodzinie powiedział, że cieszy się z powrotu do życia.

Lekarz, który wcześniej orzekł zgon, nazwał zdarzenie "cudem". Tłumaczył, że błąd w ocenie mógł wynikać umieszczonego w sercu mężczyzny sztucznego rozrusznika serca, który na pewien czas przestał działać.

drzbkco

Podziel się opinią

Share

drzbkco

drzbkco
Więcej tematów