Trwa ładowanie...

Uwaga! Ktoś celowo rozrzuca trutkę, by zabić psy!

Apelujemy do mieszkańców, którzy w tym miejscu wyprowadzają swoje psy, by podczas spacerów trzymali czworonogi na smyczy.

Uwaga! Ktoś celowo rozrzuca trutkę, by zabić psy!
d2ixw8n
d2ixw8n

Na terenie skweru Kompanii AK "Żniwiarz" na Żoliborzu ktoś umyślnie rozrzuca trutkę, która ma zaszkodzić biegającym tam psom. Prawdopodobnym powodem tego haniebnego czynu jest frustracja spowodowana tym, iż psy pozostawiają po sobie odchody. Nie jest to jednak wina czworonogów, tylko opiekunów, którzy nie stosują się do obowiązującego prawa i należy im zwracać na to uwagę. Nie wiadomo na razie, czy jakiś zwierzak ucierpiał z powodu rozrzucanej trutki.

Informacja o tym, że ktoś usiłuje zrobić krzywdę czworonogom, pojawiła się na ławce, na terenie skweru Kompanii AK "Żniwiarz" na Żoliborzu. "Wytrujemy obs...y skweru "Żniwiarz" oraz sąsiednich ulic!" brzmi "komunikat" trucicieli. Tuż obok wspomnianej informacji zawieszono drugą kartkę, która ma być przestrogą dla wszystkich posiadaczy psów, by uważali na to, co znajduje się w miejscach, w których spacerują ze swoimi pupilami. "UWAGA! Ktoś tu rozsypał TRUTKĘ! Psy w niebezpieczeństwie!" - informują osoby zatroskane o zdrowie zwierząt. To nie pierwszy taki przypadek w Warszawie. O poprzednich pisaliśmy tutaj .

Uważajcie na swoje czworonogi!

Apelujemy do mieszkańców, którzy w tym miejscu wyprowadzają swoje psy, by podczas spacerów trzymali czworonogi na smyczy. Warto również zwiększyć swoją uwagę i pilnować, by psy niczego nie zbierały z trawników. W przypadku, gdy zwierzę zje coś podejrzanego, należy niezwłocznie udać się z nim do weterynarza.

d2ixw8n
d2ixw8n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ixw8n
Więcej tematów