Trwa ładowanie...
d3kf22o

Usunięto awarię systemu komputerowego na przejściu w Kudowie

Naprawiona została awaria systemu komputerowego po czeskiej stronie przejścia granicznego Kudowa Słone - Nachod. Odprawa osób, które zobowiązane są do posiadania wizy, po blisko ośmiogodzinnej przerwie, odbywa się znowu normalnie.

d3kf22o
d3kf22o

Rzeczniczka Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej Renata Hulok poinformowała, że do awarii systemu komputerowego po czeskiej stronie przejścia doszło przed godz. 11. Z tego powodu, na przejściach granicznych w Golińsku i Tłumaczowie w ogóle nie były odprawiane osoby, które mają obowiązek posiadania wizy. Natomiast w Kudowie Słonem odprawa odbywała się ręcznie. Osoby, które nie mają obowiązku wizowego, odprawiane były bez utrudnień.

Po godzinie 18 awaria została usunięta i w tym momencie odprawa osób z obowiązkiem wizowym, na przejściach w Kudowie Słonem, Tłumaczowie i Golińsku, odbywa się już normalnie - powiedziała Hulok.

Rzeczniczka dodała, że awaria nie spowodowała dużych kolejek osób oczekujących na odprawę. Zawróciliśmy tylko kilka autokarów z Kudowy, kierując je do Boboszowa. Teraz już wszystkie odprawy odbywają się na bieżąco - zaznaczyła rzeczniczka.

d3kf22o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kf22o
Więcej tematów