Trwa ładowanie...

USA. Zagadka UFO rozwiązana? Powstał specjalny raport

Znów powraca temat UFO. Jak się okazuje, przedstawiciele amerykańskiego wywiadu nie znaleźli żadnych dowodów, które potwierdzałby, że niezidentyfikowane obiekty latające, zaobserwowane w ostatnich latach przez pilotów z USA, to statki kosmiczne obcych. W raporcie odrzucono również inne hipotezy.

Share
Zagadka UFO rozwiązana? Powstał specjalny raport
Zagadka UFO rozwiązana? Powstał specjalny raport
d37l317

Amerykański wywiad nie określił jednoznacznie, czym były tajemnicze obiekty, zaobserwowane na niebie przez pilotów marynarki wojennej USA.

USA. Raport dot. UFO

Jak przekazały CNN oraz "The New York Times", raport dotyczący UFO ma zostać przedstawiony Kongresowi Stanów Zjednoczonych jeszcze w czerwcu.

d37l317

Źródła zagranicznych mediów przekazały, że w raporcie potwierdzono zaobserwowanie niezidentyfikowanych obiektów latających.

Przypomnijmy, że wcześniej Pentagon rozważał, czy w ogóle brać pod uwagę doniesienia pilotów. Jak wskazała "Rzeczpospolita", teraz liczone są one już w setkach.

Służby w swoim raporcie wykluczyły, że były to statki kosmiczne obcych. Wskazano jednak, że widocznie obiekty mogły być statkami powietrznymi przeciwników USA - mowa m.in. o Chinach i Rosji.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo także, że raport ma wykluczyć tezę, że niezidentyfikowane statki mają związek z prowadzonym w tajemnicy przez USA rozwojem nowych technologii.

d37l317

Źródło: Rzeczpospolita

Zobacz też: Nowy ambasador USA w Polsce. Padło słynne nazwisko. Były szef MSZ rozradowany

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d37l317

Podziel się opinią

Share
d37l317
d37l317
Więcej tematów