Trwa ładowanie...
d3erraz

USA: odwołano ceremonię rozdania nagród Emmy

Jeden z dziennikarzy na czerwonym dywanie, przygotowanym specjalnie na ceremonię (AFP)
Po raz pierwszy od 53 lat odwołana została ceremonia rozdania nagród Emmy Awards - poinformowała w niedzielę Zoy Avgerinos z telewizji CBS w Nowym Jorku.

d3erraz
d3erraz

Decyzja o odwołaniu uroczystości zapadła po rozpoczęciu ataków w Afganistanie. Ceremonia miała się odbyć w studiu w Nowym Jorku i Shrine Auditorium w Los Angeles.

Planowana na wieczór 7 października uroczystość była już przesunięta o trzy tygodnie z powodu tragicznych zamachów w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

Już wtedy organizatorzy Emmy poprosili uczestników o przyjście na ceremonię w bardziej stonowanych ubiorach. Zazwyczaj tego typu uroczystości są okazją do prezentacji ekskluzywnych i ekstrawaganckich kreacji. Przez dłuższy czas są one potem opisywane i komentowane, m.in. w kolorowej prasie.

Aby ceremonia nabrała poważniejszego wymiaru zaproszono do udziału w niej weterana dziennikarstwa Waltera Cronkite - byłego prezentera programów informacyjnych w CBS, uważanego za człowieka obdarzonego największym zaufaniem w telewizyjnych dziennikach ("Most Trusted Man in Television News"). (jask)

d3erraz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3erraz
Więcej tematów