Trwa ładowanie...
dfm5ykm
skok
08-05-2001 12:04

USA: drogi skok z Golden Gate

Golden Gate (AFP)
Policja z San Francisco aresztowała w niedzielę mężczyznę, który skoczył na bungee z 69-metrowego mostu Golden Gate. Patrol zauważył go, jak zwisał na linie z przęsła mostu nad autostradą.

dfm5ykm
dfm5ykm

23-letni Jamie Murray uczestniczył wcześniej w kręconym w Nowym Orleanie reality show "The Real World", nadawanym przez stację MTV. Obecnie zajmuje się prowadzeniem serwisu internetowego poświęconego sportom ekstremalnym. Jak zapewnił rzecznik "The Real World", wyczyn Murray'a nie był desperacką odpowiedzią na wykluczenie go z programu.

Skok z mostu będzie jednak słono kosztował młodego człowieka: za wchodzenie na ogrodzony teren wokół Golden Gate ukarano go grzywną w wysokości 10 tys. dolarów i obowiązkiem pracy społecznej.

Serial "The Real World" po raz pierwszy nadano w MTV 9 lat temu. Reguły tego reality show zakładają, że grupa młodych - i z początku zupełnie obcych sobie ludzi - mieszka w wybudowanym przez producentów programu domu. Wszyscy pochodzą z różnych miast w USA i różnych środowisk.

W lutym grupa studentów z uniwersytetu British Columbia wciągnęła na linie karoserię Volkswagena "garbusa" na Golden Gate i zostawiła ją tam wiszącą - ku zdumieniu mieszkańców miasta, jadących rano do pracy.(kar)

dfm5ykm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfm5ykm
Więcej tematów