Trwa ładowanie...
d3vjh6g
d3vjh6g
TVP

USA: Atak nożownika w centrum handlowym w Minnesocie. Policja: mówił o Allahu. Są ranni

• Atak nożownika w Minnesocie
• Osiem osób zostało rannych
• Napastnik nie żyje
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3vjh6g

- Mężczyzna zanim zaatakował mówił o Allahu. Mamy również informację, że zapytał przynajmniej jedną osobę o to, czy jest muzułmaninem. Napastnik ranił nożem osiem osób. Został zatrzelony przez policjanta, który nie był na służbie, ale przypadkiem był w miejscu zdarzenia - podał rzecznik lokalnej policji.

Do ataku doszło w jednym z centrum handlowych w Minnesocie. Osiem osób, które zostały ranne nożem, zostały zabrane do szpitala z ranami niezagrażającymi życiu.

Eksplozja w Nowym Jorku

d3vjh6g

Co najmniej 29 osób zostało rannych w rezultacie silnego wybuchu w sobotę ok. godz 21 czasu miejscowego (3 nad ranem w niedzielę czasu polskiego) w dzielnicy Chelsea, na nowojorskim Manhattanie - poinformowała straż pożarna. Przyczyna wybuchu jest ustalana.

Eksplozja nastąpiła na 23 ulicy między 6 a 7 Aleją, w ruchliwej dzielnicy Chelsea, niedługo przed godz.ną 21-wszą (3 nad ranem czasu polskiego). Jak poinformowała policja, prawdopodobnie wybuchła bomba podłożona w pojemniku na śmieci, a ściślej tzw. improwizowane urządzenie wybuchające (improvised explosive device - IED), czyli domowym sposobem sporządzony ładunek wybuchowy.

d3vjh6g

Podziel się opinią

Share

d3vjh6g

d3vjh6g
Więcej tematów