Trwa ładowanie...
d3r0y3q

USA: "Ameryka: w hołdzie bohaterom" - program 4 największych stacji TV

Cztery największe stacje telewizyjne w Stanach Zjednoczonych: ABC, CBS, NBC i Fox uzgadniły wyemitowanie w piątek wspólnego programu na rzecz ofiar tragedii w Nowym Jorku i Waszyngtonie. CANAL+ dołączy do tej akcji, pokazując na swojej antenie bezpośrednią relację z tego wydarzenia.

Share
d3r0y3q

Program ma być nadawany przez Wielką Czwórkę w najlepszym czasie antenowym między 21.00 a 23.00 i ma roboczy tytuł "America: A Tribute to Heroes" ("Ameryka: w hołdzie bohaterom").

Wydarzenie zorganizują i sfinansują same telewizje. Program będzie dostępny za darmo dla innych sieci telewizyjnych. Transmitować go będą m.in. kanały muzyczne MTV i VH 1.

Udział w programie zapowiedziała cała plejada gwiazd, w tym Tom Hanks, George Clooney i Jim Carrey. Wystąpi również Bruce Springsteen, wybitny muzyk rockowy, który mieszka w sąsiadującym z Nowym Jorkiem stanie New Jersey. Producentem programu będzie Joel Gallen, doświadczony m.in. w przygotowaniu MTV Movie Awards.

d3r0y3q

Na liście uczestników programu są nazwiska z pierwszych stron gazet jak Jon Bon Jovi, Sheryl Crow, Cameron Diaz, Robert De Niro, Clint Eastwood, Calista Flockhart, Faith Hill, Billy Joel, Conan O`Brien, Julia Roberts, Paul Simon, Will Smith, Robin Williams, Stevie Wonder i Neil Young.

Na program złożą się muzyka, wspomnienia, nadzieja i inspiracja - czytamy w komunikacie Wielkiej Czwórki.

"Ameryka: w hołdzie bohaterom" ma pomóc z zjednoczeniu zszokowanego świata słowami i muzyką. Będzie również hołdem dla Ameryki, która jest krajem wolności, domem męstwa i odwagi.

Emisje Canal+:
CANAL+ (pasmo odkodowane) - relacja na żywo
piątek/sobota, 21/22 września, godz. 3.00
CANAL+ Żółty (pasmo odkodowane) - retransmisja
sobota 22 września, godz. 18.00
(jask, jd)

d3r0y3q

Podziel się opinią

Share
d3r0y3q
d3r0y3q
Więcej tematów