WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Urbański: ta telewizja nie będzie działała na telefon

"Gazeta Wyborcza" zamieszcza obszerny wywiad
z pełniącym obowiązki prezesa TVP Andrzejem Urbańskim. Będę słuchał każdego. Nie boję się rozmów telefonicznych, ale
ta telewizja nie będzie działała na telefon - powiedział Urbański.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

"Gazeta Wyborcza": Wy, czyli obóz władzy, jednej nocy sprawiliście, że przeciwko Wam zwrócili się prawicowi publicyści, którzy Was do tej pory popierali

Andrzej Urbański: - Jaki ja jestem obóz władzy?

Prezydencki.

WP

- Nigdy nie uważałem, żeby w TVP jedyną wartością były tylko poglądy ludzi prawicy. Gdyby tak było, byłby to horror i absurd.

Wraca Małgorzata Raczyńska, szefowa "Jedynki" TVP, którą chciał zwolnić Wildstein, ale uciekła na zwolnienie lekarskie.

- Raczyńska wraca, ponieważ wciąż jest dyrektorem Programu 1 TVP. Została zatrudniona przez Bronisława Wildsteina. Rozmawiałem teraz drugi raz w życiu z panią Raczyńską, więc nie można mi zarzucić, że jest moją znajoma i dlatego zostaje w telewizji.

TVP będzie pomagała w budowie projektu IV RP?

WP

- Politycy opozycji czy koalicji będą mogli o tym dyskutować w TVP. Ale telewizja publiczna nie będzie wspierała żadnego projektu politycznego, ani opozycji, ani koalicji, będzie je co najwyżej prezentowała, poddawała pod osąd krytyczny ekspertów, nie tylko polityków.

Będzie Pan słuchał dzwoniących z interwencją polityków PiS?

- Będę słuchał każdego. Nie boję się rozmów telefonicznych, ale ta telewizja nie będzie działała na telefon. (PAP)

Polub WP Wiadomości
WP
WP