Trwa ładowanie...
d1s819n
d1s819n
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
chiny

Uprowadzono 9 pracowników sektora paliwowego w Sudanie

W Sudanie uprowadzono w sobotę dziewięciu chińskich pracowników branży paliwowej - poinformowała
w ambasada Chin w Chartumie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1s819n

Do porwania doszło w pobliżu miasta Abyei w regionie Kordofan. O bogaty w ropę region toczy się spór między rządem w Chartumie, a byłymi rebeliantami z południa kraju.

Rozpoczęliśmy poszukiwania porwanych robotników i podjęliśmy niezbędne kroki, aby rozwiązać ten problem - poinformował pracownik ambasady.

Zaraz po porwaniu w ambasadzie powołano sztab kryzysowy.

W maju w Sudanie porwano czterech pracowników z Indii. Uwolniono ich po 74 dniach.

d1s819n

Podziel się opinią

Share

d1s819n

d1s819n
Więcej tematów