Trwa ładowanie...
d2xfqpx
d2xfqpx

Uprowadzili młodą kobietę i przetrzymywali w mieszkaniu we Wrocławiu

Dwóch mężczyzn uprowadziło młodą kobietę i żądało w zamian za jej uwolnienie 20 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i funkcjonariusze CBŚP zlokalizowali miejsce przetrzymywania kobiety. Uwolnili pokrzywdzoną i zatrzymali podejrzanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2xfqpx

Mężczyźni w wieku 28 i 30 lat są mieszkańcami Wrocławia. Obaj trafili do aresztu.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z miejscowości położonych w powiecie strzelińskim. Ustalono, że sprawcy uprowadzenia wraz z pokrzywdzoną przebywają w jednym z mieszkań na terenie Wrocławia. Po dokładnym rozpoznaniu sprawy, policjanci weszli do ustalonego mieszkania, uwolnili przetrzymywaną tam kobietę oraz zatrzymali osoby podejrzane o jej uprowadzenie.

d2xfqpx

29 i 30 marca 2015 r. prowadzone były dalsze czynności z udziałem pokrzywdzonej oraz mężczyzn zatrzymanych w sprawie uprowadzenia, a doprowadzonych przez policjantów do prokuratury. Na podstawie zgromadzonego materiału, podejrzani usłyszeli zarzuty dotyczące uprowadzenia kobiety, użycia wobec niej przemocy oraz uszkodzenia ciała.

Prokuratura wystąpiła również do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 31 marca 2015 r. Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieście przychylił się do wniosku prokuratury, orzekając wobec obu mężczyzn areszt tymczasowy na trzy miesiące. Zatrzymanym za czyny, o które są podejrzani, grozi teraz kara nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

d2xfqpx

Podziel się opinią

Share
d2xfqpx
d2xfqpx