Trwa ładowanie...

Unikał kary przez 9 lat. Ukrył się w szafie przed policją

37-latek przez 9 lat unikał odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwa i kradzieże. Policjanci z Kietrza pomogli w zatrzymaniu mężczyzny. Przed policjantami próbował ukryć się w domowej szafie.
Share
Unikał kary przez 9 lat. Ukrył się w szafie przed policją.
Unikał kary przez 9 lat. Ukrył się w szafie przed policją.Źródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
d4bm6l8

Policjanci od dziewięciu lat poszukiwali 37-letniego mieszkańca Branic, skazanego prawomocnym wyrokiem sądu za liczne oszustwa, kradzieże i włamania na karę pozbawienia wolności. Poszukiwany, chcąc uniknąć kary więzienia, przez kilka lat mieszkał za granicą. W tym czasie zmienił też swój wygląd zewnętrzny

Poszukiwany ukrył się w szafie

Pod koniec października jeden z policjantów z Kietrza dowiedział się, że poszukiwany listem gończym mężczyzna może przebywać na terenie województwa śląskiego. Wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego w Bytomiu udał się on do mieszkania, gdzie mógł przebywać poszukiwany.

d4bm6l8

Obostrzenia. "Walczymy, by nie było lockdownu"

Gdy policjantom udało się wejść do lokalu, okazało się, że mężczyzna po raz kolejny chciał uniknąć kontaktu z wymiarem sprawiedliwości. 37-latek schował się we wnętrzu domowej szafy. Po wyprowadzeniu z domowego mebla trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzone wcześniej kary pozbawienia wolności.

Śląsk. Na kwarantannie kradli czekoladę

Podczas sprawdzania, czy osoby przebywające na kwarantannach i izolacjach są w miejscu zamieszkania, policjanci w miejscowości Jankowice na Śląsku namierzyli złodziei, którzy ukradli 74 tabliczki czekolady. Podczas legitymowania okazało się, że 21-letni mieszkaniec Żor jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4bm6l8

Podziel się opinią

Share
d4bm6l8
d4bm6l8
Więcej tematów