Trwa ładowanie...

Śląsk. Złodziejski łup w czekoladzie. Kara słodka nie będzie

Podczas sprawdzania, czy osoby przebywające na kwarantannach i izolacjach są w miejscu zamieszkania, policjanci w miejscowości Jankowice namierzyli złodziei, którzy skradli… 74 tabliczki czekolady. Okazało się, że nie było to ich jedyne przestępstwo.

Share
Policja na Śląsku zatrzymała mężczyzn, których łupem były tabliczki czekolady.
Policja na Śląsku zatrzymała mężczyzn, których łupem były tabliczki czekolady.Źródło: Policja Śląska, fot: slaska.policja.gov.pl
d4fveys

Dzielnicowy wraz z kierownikiem posterunku policji w Świerklanach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Ich łupem padły... 74 tabliczki czekolady. Podczas legitymowania okazało się także, że 21-letni mieszkaniec Żor jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12.00 w miejscowości Jankowice (województwo śląskie). Kierownik posterunku policji w Świerklanach wraz z dzielnicowym sprawdzali, czy osoby przebywające na kwarantannach i izolacjach są w miejscu zamieszkania, kiedy w rejonie ulicy Świerklańskiej zauważyli dwóch młodych mężczyzn.

Na widok mundurowych wyrzucili oni w pobliskie krzaki karton i uciekli w stronę lasu. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi w pościg i już po chwili na ulicy Kościelnej zatrzymali uciekających mężczyzn w wieku 20 i 21-lat.

d4fveys

Złodzieje skradli czekolady. Wróciły do marketu

Mieszkańcy Żor od razu przyznali się, że skradli czekolady w jednym z marketów. Stróże prawa odzyskali skradzione słodycze, które wróciły do dalszej sprzedaży.

Ponadto policyjne bazy danych wykazały, że starszy z braci jest poszukiwany na podstawie pięciu podstaw poszukiwawczych. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi dłuższy czas, zgodnie z wyrokiem sądu.

Koronawirus. Brakuje personelu w szpitalach. Michał Dworczyk o skali problemu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4fveys

Podziel się opinią

Share
d4fveys
d4fveys
Więcej tematów