WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ukraińscy strażnicy graniczni z Krymu przenoszą się w głąb kraju

Ukraińska straż graniczna na Krymie rozpoczęła, pod kontrolą rosyjskich sił zbrojnych, operację przegrupowania na tereny położone w głębi kraju - poinformował zastępca komendanta Państwowej Straży Granicznej Ukrainy generał Pawło Szyszolin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

- Rozpoczęliśmy stopniowe przerzucanie naszych funkcjonariuszy na tereny obwodów chersońskiego i mikołajowskiego - oświadczył Szyszolin na konferencji prasowej.

Powiedział też, że Półwysep Krymski opuściło do tej pory ok. 1000 cywilów; dodał, że zostali do tego zmuszeni.

Według Szyszolina pogranicznicy już od kilku dni kontrolują wszystkie wjeżdżające i wyjeżdżające pojazdy na granicach administracyjnych obwodów graniczących z Krymem.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP