Trwa ładowanie...

Ugodził nożem dwóch mężczyzn i uciekł. Nożownik z Gorzowa Wlkp. w rękach policji

Sprzeczka w gorzowskim parku przerodziła się w walkę o życie. 21-latek ranił nożem dwóch mężczyzn. Trafili oni do szpitala. Napastnika udało się zatrzymać. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Share
Ugodził nożem dwóch mężczyzn i uciekł. Nożownik z Gorzowa Wlkp. w rękach policji
Źródło: WP.PL
di29l7f

Zdarzenie miało miejsce w sobotni poranek w parku Kopernika w Gorzowie Wielkopolskim. Policja poinformowała o zajściu dopiero w poniedziałek. Przed godziną 10 doszło do kłótni trzech mężczyzn. W pewnym momencie 21-letni mieszkaniec Gorzowa Wlkp. wyciągnął nóż i zranił pozostałych w brzuch i klatkę piersiową. Po zajściu mężczyzna uciekł.

Wezwano pogotowie, które zabrało rannych do szpitala, gdzie natychmiast przeszli operację. Policja nie podała jak poważne obrażenia odnieśli.

Zobacz także: Atak nożownika na poczcie w Kielcach

Na nogi postawiono całą gorzowską policję, która rozpoczęła poszukiwania nożownika i czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Około godz. 16 funkcjonariusze zauważyli na jednym z przystanków osobę, która odpowiadała rysopisowi napastnika. Okazało się, że to właśnie poszukiwany mężczyzna. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Policjantom udało się zabezpieczyć nóż, który wykorzystano w ataku. Nie sprecyzowano, czy znaleziono go w parku, czy podczas zatrzymania.

W niedzielę 21-latek został przesłuchany. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przyznał się do stawianego mu zarzutu, za który grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Został aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: Policja Lubuska

di29l7f

Podziel się opinią

Share
di29l7f
di29l7f
Więcej tematów