Trwa ładowanie...
d31019n

Uczeń z zemsty założył nauczycielkom profile na portalach randkowych

Policja zatrzymała 16-latka, który z zemsty założył trzem nauczycielkom profile na internetowych portalach randkowych. Zamieszczał ich zdjęcia i oczerniające informacje.
Share
Uczeń z zemsty założył nauczycielkom profile na portalach randkowych
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d31019n

Profile funkcjonowały od kilku miesięcy. Gdy nauczycielki dowiedziały o ich istnieniu, zgłosiły się na komendę policji w Jastrzębiu Zdroju (woj. śląskie) i powiadomiły, że ktoś podszywa się pod nie w internecie.

- Uznały, że to działanie je oczernia sugerując, że szukają nowych partnerów, a mają rodziny. Tworząc profile nastolatek wykorzystał zdjęcia, które te panie same zamieściły w internecie w innych portalach społecznościowych - powiedziała rzeczniczka jastrzębskiej policji st. sierż. Magdalena Szust.

Policjanci ustalili, że profile założył były uczeń pokrzywdzonych; chciał się zemścić za złe oceny oraz zawiadomienie, jakie przeciw niemu złożyły na policji. W przeszłości chłopak kierował pod adresem nauczycielek groźby.

Podczas przesłuchania 16-latek przyznał się do winy. Tłumaczył, że zrobił to z zemsty. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu rodzinnego.

d31019n

Podziel się opinią

Share
d31019n
d31019n
Więcej tematów