Trwa ładowanie...
d25620h
Uciekał i rzucał doniczkami w radiowóz - nagranie

Uciekał i rzucał doniczkami w radiowóz - nagranie

Osobowe audi zostało zatrzymane do kontroli na poznańskim Czerwonaku. Kierowca zaczął uciekać i co jakiś czas przez okno rzucał w radiowóz doniczkami. Nietypową akcję nagrała kamera w radiowozie.
Share
d25620h

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu. Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli samochód. Gdy podeszli do pojazdu, kierowca gwałtownie ruszył i zaczął uciekać przed patrolem. Funkcjonariusze rzucili się w pościg.

Podczas ucieczki mężczyzna znacznie przekraczał prędkość, wyprzedzał w niedozwolonych miejscach i stwarzał ogromne zagrożenie dla innych. Ale to jeszcze nie wszystko - co jakiś czas rzucał przez okno w ścigający go radiowóz doniczkami z ziemią. Próbował też zepchnąć policyjne auto z drogi. Funkcjonariusze do końca zachowali zimną krew i ostatecznie zatrzymali uciekiniera.

d25620h

Okazało się, że jest nim 19-latek z woj. lubuskiego. Był trzeźwy, ale nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć powodów swojego zachowania. W samochodzie policjanci znaleźli woreczki strunowe i nasiona konopi. Nastolatek został zatrzymany, stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie kierowcy za popełnione wykroczenia. 19-latkowi grozi wieloletnia utrata prawa jazdy i 5 tysięcy grzywny.

d25620h

Podziel się opinią

Share
d25620h
d25620h
Więcej tematów