Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa" zniknie z YouTube'a

Najnowszy sezon satyrycznego miniserialu „Ucho Prezesa” nie pojawi się na YouTube. Produkcję będzie można śledzić wyłącznie na platformie Showmax oraz w Telewizji WP.

Share
"Ucho Prezesa" zniknie z YouTube'a
Źródło: Facebook.com, Fot: Ucho Prezesa
d37rixb

"Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. „Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy”- czytamy w opisie produkcji na serwisie YouTube. „Ucho prezesa” w humorystyczny sposób opowiada o prezesie partii rządzącej w Polsce i jego otoczeniu. „Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu”- czytamy dalej.

Najnowsza odsłona serii nie pojawi się (jak było do tej pory) na popularnym portalu YouTube. Jednak wszystkie poprzednie odcinki (z wyjątkiem odcinków specjalnych) nadal będą dostępne na platformie.

d37rixb

Jak informują twórcy, zdjęcia do najnowszej odsłony serii ruszyły w ubiegłym tygodniu. Premiera czwartego sezonu serialu odbędzie się 15 listopada. Pierwszy odcinek nowej serii „Ucha Prezesa” zostanie wyemitowany na platformie Showmax, trzy dni później pojawi się w Telewizji WP. Docelowo czwarta seria ma liczyć 14 odcinków.

d37rixb

Podziel się opinią

Share
d37rixb
d37rixb
Więcej tematów