Trwa ładowanie...
d3rywao

Tymochowicz: rzuciłem Palikota dla Millera

Palikot obrał złą drogę i doprowadził Ruch na skraj przepaści - mówi w rozmowie z "Wprost" Piotr Tymochowicz, doradca medialny i specjalista ds. wizerunku politycznego. Jak dodał, jest rozczarowany Palikotem. - Obrał złą drogę. Zarówno jeśli chodzi o strategię polityczną, jak i podejście do ludzi - powiedział o Palikocie.

d3rywao
d3rywao

- Nasze drogi rozeszły się definitywnie przed kongresem 1 maja - mówi w wywiadzie Piotr Tymochowicz. - Złożyłem wtedy pewne propozycje, ale moja wizja nie zyskała akceptacji Janusza. Powiedział mi, że moja rola była skuteczna, ale na czas wyborów. A po wyborach muszą być zupełnie inni ludzie. Jeśli ktoś tak mówi, to ja się wycofuje. Mam teraz nowego klienta, SLD - ujawnił.

Powiedział też, że nigdy nie był zwolennikiem walki Palikota z Millerem. - Nie ukrywałem też, że od lat się przyjaźnię z Millerem. Po wyborach wiele razy namawiałem Palikota, żeby nie walczył z SLD, bo to nie tam powinien definiować przeciwnika. Liczyłem, że się uda stworzyć sensowną koalicję. Wtedy zresztą RP nie miałby w ogóle dylematu, czy Palikot jest bardziej lewicowy czy liberalny. Ale Palikot się nie zgadzał. Wolał doprowadzić Ruch na skraj przepaści - powiedział.

d3rywao
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rywao
Więcej tematów