Trwa ładowanie...
21-01-2015 13:03

Twoje dziecko drugim Lewandowskim? Nabory do Akademii Młodych Orłów już w niedzielę

Chcesz, żeby twoje dziecko grało w najlepszych klubach Europy? W niedzielę ma szansę sprawdzić się w eliminacjach do Akademii Młodych Orłów, a stamtąd już tylko krok do kariery zawodowego piłkarza.

Share
Twoje dziecko drugim Lewandowskim? Nabory do Akademii Młodych Orłów już w niedzielęŹródło: Fotolia, fot: steevy84
d2zi4zk

Podczas Dnia Talentu Akademii Młodych Orłów, który odbędzie się 25 stycznia, jest szansa na nabór do Akademii Młodych Orłów (AMO). Każdy chętny może zapisać się na testy kwalifikacyjne, w których profesjonalni selekcjonerzy sprawdzą sprawność fizyczną i zdolności piłkarskie, a uzyskane rezultaty zadecydują o przyjęciu. Młodzi adepci, po przyjęciu do szkółki będą szkoleni pod czujnym okiem najlepszych trenerów, gdzie będą zagłębią się w tajniki najpopularniejszego sportu na świecie.

Akademia zainaugurowała swoją działalność w Krakowie w grudniu minionego roku i jest przeznaczona dla chłopców i dziewcząt w trzech grupach wiekowych: skrzat (6 – 7 lat), żak młodszy/żak (8 – 9 lat) i orlik młodszy/orlik (10 – 11 lat).

Jak mówią twórcy przedsięwzięcia, Akademia Młodych Orłów nie konkuruje z lokalnymi klubami, ale jej celem jest poprawienie ogólnego rozwoju dzieci i młodzieży, popularyzacja piłki nożnej, co w konsekwencji wpłynie pozytywnie na posiadane już umiejętności.

d2zi4zk

Najbliższy dzień Talentu AMO odbędzie się w najbliższą niedzielę w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 3 przy ul. Strąkowej 3a.

PLAN DNIA TALENTU:
Niedziela 25.01.2015
godz. 9.30 - 10.00 - rejestracja uczestników w kategorii wiekowej ORLIKI oraz ŻAKI (rocznik 2005, 2006 i 2007)
godz. 10.00 - 12.00 - testy sprawności fizycznej i piłkarskiej w kategorii wiekowe ORLIKI oraz ŻAKI
godz. 11.30 - 12.00 - rejestracja uczestników w kategorii wiekowej SKRZATY (rocznik 2009, 2008)
godz. 12.00 - 13.30 - testy sprawności fizycznej i piłkarskiej w kategorii wiekowej SKRZATY

Aby wziąć udział, kandydat powinien stawić się na zajęciach w swojej kategorii wiekowej wraz z rodzicem oraz formularzem rejestracyjnym dostępnym na stronie: www.mzpnkrakow.pl. Udział w AMO jest bezpłatny.

d2zi4zk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zi4zk
d2zi4zk
Więcej tematów